Evil Factory

Yüksek kaliteli bir arcade oyunudur.
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 299.57 MB
  • Sürüm 2.2.10
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici NEXON M Inc.

Evil Factory indir. Atari Oyunu kategorisindeki bu uygulama iPhone (mobil) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Gelişmiş oyun görselleri ve muhteşem efektleri ile dikkatleri üzerine toplayan Evil Factory mobil oyununda heyecan dolu anlar yaşamak için tüm oyun seçeneklerini değerlendirin. Oyunun hikayesine bakacak olursak, sekiz yıl önce, dünyanın süper güçleri, kötü Kraken grubunun dünyayı ele geçirmesini durdurmak için uluslararası ittifakı yarattı. Bu ittifak doğrultusunda çeşitli öğeleri değerlendireceksiniz. Tüm savaş becerilerinizi sergilemek için Evil Factory mobil oyununu iOS akıllı cep telefonunuza ve tabletinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Tasarımı ve oynanış şekli itibariyle diğer mobil oyunlardan ayrılan Evil Factory mobil oyununu akıllı cihazınızda sorunsuz bir şekilde oynayarak vakit geçirin.

İttifak olası geri dönüşten korkarak araştırmak için küçük pikselli kahraman Leo'yu işe aldı. Onların kötü planını ortaya çıkarmak ve onların çarpık kreasyonlarını durdurmak için Kraken Antarktika laboratuvarına doğru inin. Karşınıza çıkan tüm yaratıkları özel güçleriniz ile yok ederek puan kazanın ve kazanmış olduğunuz puanlar ile kendinize gelişmiş silah kazandırın. Kahramanın oyun tarzına göre özelleştirmek için seçenekler doğrultusunda değişiklikler yapabilirsiniz. Kendi tarzınızı yansıtan bir oyun deneyimi yaşamak için Evil Factory mobil oyununda kendinize muhteşem anlar yaşatın. Savaş artırmaları için yeni silahlar ve farklı kasklar oluşturmak için planları toplayın. Yaratıkların hakkından gelecek tek kişi sizsiniz.

Doğru zamanda ve doğru yerde hamleler yaparak dev yaratıkları ortadan kaldıracaksınız. Her bir yaratık size saldıracak, onları durdurmak için güçlü hamleler yaparak ilerleyin. Oyunun ögelerini değerlendirerek geçmişe gideceksiniz. Gelişmiş ögeler sayesinde Evil Factory mobil oyununun keyfini çıkarabilirsiniz. Üstün yeteneklere sahip minik canavarın her bir seçeneğini değerlendirerek ekibinizi başarılı bir şekilde yönlendireceksiniz.

Öldürdüğünüz yaratık kadar puan kazanacak ve bu puanlar ile kendinize gelişmiş ögeler kazandırın. Gelişmiş silahları kullanarak düşmanları yok etmek çok eğlenceli olacaktır. Heyecan verici bir savaş oyunu deneyimi yaşamak için bu piksel piksel geliştirilen Evil Factory mobil oyununda zaman geçirin. Sadece silahlar ile canavarları ortadan kaldırmalısınız. Çeşitli bombalar kullanarak dev yaratıkları öldürmek çok daha kolay olacaktır. Bu sebeple elinizi çabuk tutun ve canavarların yuvasını hava kaldırmak için harekete geçin.

Evil Factory indir