Evil Factory

Arcada Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 85M
  • Sürüm 2.2.11
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici NEXON M Inc.

Evil Factory indir. Atari Oyunları kategorisindeki bu uygulama Android (mobil) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Oyun piyasasına kaliteli oyunlar kazandırmayı başaran NEXON stüdyosu tarafından geliştirilen Evil Factory aksiyon oyununda heyecan dolu anlar yaşamaya hazır olun. Son zamanların farklı açıdan aksiyon ögelerini bir araya toplayan Evil Factory mobil oyununda birbirinden farklı tehlikeli bölgelerde yer alacaksınız. İçinde bulunduğunuz her mekanın kendi düzeyine göre zorlukları bulunuyor.

Ortam içerisinde sizi koruyacak kimse yok ve tüm becerilerinizi sergileyerek düşmanlardan kurtulacaksınız. Akıllı cihazınızda oynayacağınız Evil Factory mobil oyununda verilen görevleri başarı ile sonuçlandırmak sizin göreviniz olacak. Farklı yetenekleriniz ve elbette ki silahınız farklı seviyelerde savaşmanız açısından size imkan sağlıyor. Görevleri başarı ile sonuçlandırdığınız anda güç unsurlarını bir araya getirecek ögeleri toplayın. Düşmanlara karşı güçlü bir performans sergilemeniz gerekiyor. Başarılı bir şekilde tamamladığınız her hamle sonucunda güç unsurlarını bir araya getirecek ve daha fazla kazanç elde etmenin yollarını bulacaksınız.

Bir başınıza savaşarak tüm düşmanları yok edin. İlerlediğiniz güzergahı temizleyerek farklı seviyelere geçmeye hak kazanın. Savaş becerilenize güveniyorsanız Evil Factory mobil oyununu Android akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize indirin. Oyunun yükseltme ögeleri de tıpkı oyun gibi ücretsiz olarak sunuluyor. İçinde bulunduğunuz mekan içerisinde tehlikeli olan yaratıkları ortadan kaldırarak yüksek puanlar kazanmaya çalışacaksınız. Bu korkunç yaratıklar dünyayı tehlike altına sokuyor ve sizin kazanmanızı engelliyor.

Bu sebeple dev yaratıkları ortadan kaldıracak şekilde hamleler yapmanız gerekiyor. Oyunun her sahnesi özenle hazırlanmış olup oyuncuların keyif almasını sağlayacak nitelikle ögeleri bir araya toplamıştır. Öldürdüğünüz her canavar karşılığında puan kazanacaksınız. Bunlarla silah mağazasından gelişmiş silahlar satın alarak yaratıkları çok daha kolay bir şekilde yok edebilirsiniz.

Her yok edişiniz size yüksek puanlar kazandıracaktır. Kendinize has savaş becerilerinizi sergileyecek bir kahraman gibi tüm yaratıkları ortadan kaldıracaksınız. Muhteşem bir oyun ortamında savaşırken, savaşın her sahnesini iliklerinizde hissedeceksiniz. Çünkü bu muhteşem savaş oyununun her sahnesi özenle hazırlanmıştır. Bu da karşınıza muhteşem bir savaş oyunu çıkarıyor. Diğer savaş oyunlarına göre çok daha farklı bir şekilde tasarlanan Evil Factory ile akıllı cihazınızda heyecan dolu anlar yaşayabilirsiniz.

Güvenliğiniz için APK dosyaları Google Play üzerinden indirilmektedir.

Evil Factory indir